Wielu młodych ludzi marzy o amerykańskiej przygodzie. Chcą zwiedzić Stany Zjednoczone zainspirowani tym, co daje się przeczytać on-line na zagadnienie życia tam. Work&travel usa to program przygotowany specjalnie dla tych, którzy marzą o wycieczce do USA, ale nie mogą sobie pozwolić na pokrycie wszystkich kosztów. Program, ogólnie rzecz ujmując, polega na podjęciu pracy za granicą w wakacje. Kierowany jest do studentów. Do wyboru są dwie opcje rodzaju podróży. Jedna z nich zakłada samodzielne szukanie pracodawcy, druga jednakże oferuje pomoc w znalezieniu takowego za granicą. O wyborze osób, które wezmą udział w programie decyduje kolejność zgłoszeń.

Program oferowany studentom „praca wakacyjna usa” to także doskonała okazja na poznanie niesamowitych ludzi z całego świata. Idea work and travel opinie zbiera bardzo pozytywne. Mimo, że nie wszystkie zajęcia dla studentów są ambitne, a wynagrodzenie w ogromnej liczbie przypadków mogłoby być wyższe, tu uczestnicy bardzo milo wspominają czas tam spędzony. Jest to z całą pewnością idealna okazja, ażeby wyrwać się ze własnego codziennego otoczenia i spróbować czegoś nowego.

Naturalnie, powinno się liczyć się z początkowymi kosztami. Należy być również przygotowanym na trudności w zdobyciu wszystkich potrzebnych dokumentów, potrzebnych do wyjazdu. Łączny koszt zgłoszenia, ubezpieczenia oraz dodatkowo biletu może wynieść dosłownie ponad pięć tysięcy złotych. Nie wspominając już o czasie, jaki trzeba będzie przeznaczyć na przygotowanie się do wyjazdu. Nie lada plusem jest to, że po zakończeniu okresu pracy, uczestnicy posiadają 30 dni na zwiedzanie Stanów Zjednoczonych.

Sprawdź – work and travel gdynia.