W teraźniejszych czasach facebook jest jednym z najpopularniejszych stron, dzięki której Ci mogą kontaktować się ze sobą wzajemnie, bez żadnych problemów, w zdecydowanej większości przypadków międzynarodowo. Można tam produkować wszelakiego rodzaju fora i jest to popularne nie tylko pomiędzy grona nastolatków ale również w większości wypadków używane przez dorosłych, a wręcz ludzi starszych. W dzisiejszej dobie Internetu wszystko posuwa się sprawnie i szybko, a kontakt międzyludzki jest stały i intensywny. Korzystałam już z wielu portali społecznościowych, takich w jaki sposób przykładowo grono, czy nasza- klasa, ale facebook jest kategorycznie bardziej płynny, wygodny, lepiej się go wykorzystuje i nie nudzi mi się tak szybko, w jaki sposób uprzednio wymienione portale.

Są tam dostępne przeróżnego rodzaju gry, które własną drogą bardzo mi się podobają, niemniej jednak też różnorodne inne rzeczy, które wpływają na „ jakość „ odbioru. Można tam dodawać kilka komentarzy, polubić jakieś fotografię bądź aktywności innych. Facebook działa sprawnie i jest pozytywnie odbierany przez praktycznie każdego używającego. To wciąga- naprawdę. Używam tego portalu już od prawie że dwóch lat, co w jaki sposób dla mnie to ogromna kupa czasu, ponieważ spora większość rzeczy mi się nudzi w praktyce w tej samej chwili i z niczym nie mogę wytrzymać co najwyżej miesiąc, a tutaj proszę- aż dwa lata! Musze przyznać, że chociaż w wielu przypadkach dużo osób atakuje Internet i wszelakiego rodzaju fora i portale, to natomiast jest to miejsce, w którym wszyscy ludzie mogą „ spotkać się”, pogadać, mogą się poznać, ponieważ ostatnio wszak wiele razy słyszy się o osobach zakochanych, które poznały się przez Internet. Chociaż to w zdecydowanej większości przypadków ma możliwość być także niebezpieczne, dlatego nie warto przesadzać w żadną stronę. Przenigdy przecież nie wiemy, kto jest „ po drugiej stronie”- ile ma lat, jakiej jest płci i jakie ma zamiary. Naprawdę- w teraźniejszych czasach trzeba uważać na wszystko.

Przyznam się bez żadnego bicia i szemrania, że te wszystkie internetowe sprawy zwyczajnie mnie nie kręcą. Nudzi mnie zwyczajnie w praktyce każda internetowa strona, nie potrafię odwiedzać różnych forów, bo tam zwyczajnie piszą głupoty! Kluczową praktyczną rzeczą, jaką używam już dość długo jest oglądanie filmów on-line z napisami polskimi- to bardzo wygodne, gdyż widzę film bądź serial krótko po premierze, nie muszę czekać, aż pojawi się w telewizji, zwykle ze słabym polskim lektorem bądź dubbingiem. Nie wiem dlaczego znacząca większość osób, współczesnych osób tak bardzo zachwyca się portalem typu facebook. Przecież nie ma tam nic specjalnego, wszyscy siedzą w domach i klikają w klawiaturę zamiast spotkać się w faktycznym świecie, spojrzeć sobie w twarz i spokojnie porozmawiać. Ludzie chowają się w własnych domach w jaki sposób jakieś dzikusy, lenie, które później zapewne załatwią sobie jakieś roboty do robienia wszystkiego za nich. Nie wiem po co komu jakiś facebook do szczęścia? Czy już ludzie nie potrafią się spotykać w de facto świecie, tylko muszą do tego używać jakiś portali? Już nie raz spotkałam się z wyrażeniem: nie posiadasz grona? Nie istniejesz- czy jakieś inne ale podobne debilizmy. Wszyscy ludzie robią z siebie prawdziwych dziwaków, nie potrafię tego pojąć. Jesteśmy gatunkiem zwierząt, które dążą do samo destrukcji, myśląc, ze pomagają indywidualnej wygodzie. Mi na przykład do szczęścia żaden facebook nie jest niezbędny, niemniej jednak mam paru przyjaciół.

Przeczytaj więcej: http://dodaj-opinie.co.pl/.